ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Automobilklub Beskidzki Strona Główna » Imprezy klubowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Rajd Dakar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kozik
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 3:19 pm    Temat postu: Rajd Dakar Odpowiedz z cytatem

Poszukuje osób które kiedyś myślały, bądź których marzeniem lub celem życiowym jest start w Rajdzie Dakar. Poszukuje takich osób bo sam bym chciał wystartować w tym rajdzie. Nie szukam osób które mają setki tysięcy czy miliony zł. na kącie, tak na prawdę każdą osobą jestem zainteresowany która zgłasza chęć do zrealizowania czegoś co przez wielu ludzi uważane jest za nie możliwe. Ja sam nie pracuje tylko się uczę i w tym roku pisze maturę. Nie mam bogatych rodziców ani nikogo w rodzinie. Ale taki mam cel i na pewno jest wielu ludzi o podobnym celu i marzeniu które chcą zrealizować. Nie będę pisał jakie mam wstępne plany bo na razie muszą być osoby zainteresowane tym wszystkim. Osoby zainteresowane piszcie na forum, na mój e-mail(kamil.kozik.korzec@wp.pl), gg(2311393), czekam na każdą wiadomość i na każdą będę odpisywał.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Automobilklub Beskidzki Strona Główna » Imprezy klubowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: